Fotografie budovy společnosti Lift Servis Work s.r.o.

O výtazích

Kolik stojí výtah?

Cenu výtahu určuje více parametrů – jaký účel?, jaká nosnost?, kolik stanic?, máte strojovnu?, jaká výbava?. Obraťte se na některého z našich obchodních zástupců pro podrobnější vysvětlení případně zpracování cenové nabídky.

Za jak dlouho budeme mít nový výtah?

Jsme schopni připravit běžný výtah k montáži do 10-ti týdnů od podpisu smlouvy, záleží však na tom, zda je třeba vyřídit stavební či jiná povolení a taky na naplněnosti naší výrobní a montážní kapacity v daném období. Montáž výtahu pak trvá 4 – 6 týdnů podle počtu stanic.

Kolik se platí za servis?

Výtah je vyhrazené zařízení a podléhá určitým pravidelným úkonům dle norem. Obvykle je sjednán měsíční paušál. Záleží na počtu stanic, účelu budovy – veřejná x neveřejná, typu výtahu apod. a také jaké služby si do paušálu navolíte. Obraťte se na náš servis.

Jak je hlučný výtah?

Tento parametr ovlivňuje řada okolností. Všichni výrobci výtahů zejména výtahových strojů se snaží neustále snížit hladinu hluku svých výrobků. Takže současné technologie jsou velmi tiché. Hluk produkující výtah je vnímán jinak v různých typech výtahových šachet a dispozičního řešení, proto nelze jednoznačně určit hladinu hluku. Výtah umístěný do betonové šachty se strojovnou na střeše má jistě lepší předpoklady pro vnímání hluku než výtah v šachtě z ocelové konstrukce s opláštěním bez strojovny. Ale i v těchto případech lze dosáhnout minimálního rušení okolí při chodu výtahu. Mnohé stavební úřady vyžadují závěrečná měření hluku při kolaudaci a doposud jsme v žádném případě neměli překročen hygienický limit.

Jaká je záruka?

Nejnižší záruka výtahu je 24 měsíců. Poskytujeme však také zvýhodněnou záruku na některé námi vyráběné komponenty až do délky 60-ti měsíců. Záruky nakupovaných dílů se liší dle jednotlivých záruk poskytovaných našimi dodavateli, a to v rozsahu 24 – 60 měsíců. Ke každé smlouvě o dílo obdrží náš zákazník přílohu se seznamem záruk jednotlivých komponentů.