Výroba výtahů

Z hlediska technologií, prostřednictvím kterých se výroba řeší jako komplexní proces, lze výrobní halu rozdělit na dvě části:

 • zámečnicko-svářečská dílna (zámečnické práce na CNC strojích)
 • tvářecí dílna a prášková lakovna

Z hlediska nevýrobních činností pak výrobní středisko doplňuje:

 • sklad hutního a ostatního materiálu
 • expediční hala a oddělení materiálně technického zabezpečení s vlastní dopravou do třech tun

Kromě výroby pro vlastní potřebu můžeme nabídnout i různé zámečnické práce na zakázku.

Montáž výtahů

Montáže nových výtahů

Nabízíme celou řadu řešení výtahů různých velikostí, typů a nosností dle dispozic šachty, a to od provedení malých jídelních výtahů od 50 kg nákladu přes osobní až po nákladní výtahy do nosnosti 2500 kg. Zařízení jsme schopni nabídnout kompletně jako provedení díla včetně montáže a všech povinných zkoušek připravené k provozování tzv. na klíč. Součástí montáže jsou všechny zkoušky potřebné pro bezpečný provoz výtahu včetně předání výtahu zákazníkovi a zaškolení obsluhy. Všechna naše zařízení splňují nároky stanovené platnou legislativou.

.

Modernizace (rekonstrukce) výtahů

Další nabízenou službou je i modernizace výtahů, a to v jakémkoliv rozsahu zahrnující demontáž stávajícího výtahu nebo jeho částí. Díky zkušenostem a dlouholeté praxi v oboru jsou naši montéři schopni provést modernizaci či rekonstrukci výtahu nebo jeho částí ve vysoké kvalitě a velmi krátkém termínu.

Projekční činnost

Náš projekční tým řeší projektování zdvihacích zařízení pro dopravu osob a nákladu. Jejich pracoviště jsou vybavena souborem programů pro konstruování ve 3D, proto nabízíme v jednotlivých fázích tyto zakázky:

 • návrh zařízení podle požadavků zákazníka
 • návrh dispozičního řešení
 • vypracování dokumentace pro stavební řízení
 • vypracování dokumentace pro provedení stavby
 • podklady pro schválení a uvedení zařízení do trvalého provozu
 • technický dozor při realizaci
 • poradenskou činnost

Prodej výtahů a jejich komponentů

Kromě kompletních dodávek výtahů můžeme nabídnout i dodávky jednotlivých komponentů. Dlouhodobé odběratelské vztahy s různými výrobci a šíře našeho působení na trhu nám dává možnost nabízet kvalitní komponenty za výhodné ceny. Díky vybavení naší výrobní haly novými technologiemi také nabízíme některé komponenty vlastní výroby. Snažíme se tak kombinovat ideálně dodávky od externích dodavatelů s vlastní výrobou.

.

Servis výtahů

Provádíme záruční i pozáruční servis včetně revizí a revizních zkoušek u nově postavených i starších výtahů. Tým našich servisních pracovníků je schopen ve velmi krátké době opravit jakékoliv výtahové zařízení dodané naší společností. Hlavní předností naší společnosti je nonstop dispečink se stálou vyprošťovací službou do 1 hodiny a nástup na opravu výtahu do 2 hodin od nahlášení. Záruční a pozáruční servis zajišťujeme odborně proškolenými pracovníky, kteří jsou schopni zajistit spolehlivý a bezporuchový provoz vašich zařízení.

Financování

Nabízíme bytovým družstvům a společenstvím vlastníků pomoci při hledání zdrojů financování ať už výměny (modernizace) starého výtahu či vestavby nového výtahu.

 Neodkládejte výměnu starého výtahu, který již neodpovídá novým předpisům, či dokonce jeho provoz není bezpečný. Zároveň také nemusíte odkládat investici do zhodnocení budovy vestavbou nového výtahu pro pohodlí bydlení či vybudování bezbariérového přístupu do vašeho domu na období „až si to budete moci dovolit“.

 Spolupracujeme s renomovanými společnostmi se zárukou spolehlivosti, které vám mohou poradit či nabídnout škálu finančních produktů ušitých na míru pro financování vašeho výtahu.

 

Zdroje financování:

 • Vlastní
 • Úvěr – program PANEL (při splatnosti do 10-ti let úroková sazba 0,75% p.a.)
 • Samostatně pro výtahy lze použít, pokud je již dům zateplený, má zateplenou střechu a vyměněná okna.
 • Dotace (až 50% nákladů z programu „Bytové domy bez bariér“)

 

Kombinací těchto zdrojů vám pomůžeme najít nejlepší model financování pro vás.